16. Lekcje muzyki lub korepetycje

Jeśli jesteś świetny w konkretnym przedmiocie szkolnym lub grasz na instrumencie muzycznym, rozważ założenie korepetytora. Możliwości są prawie nieograniczone, co pozwala ci specjalizować się w niszowych umiejętnościach lub zainteresowaniach (chociaż możesz mieć więcej szczęścia jako nauczyciel angielskiego ogólnego, a nie, powiedzmy, jako specjalista w XIX-wiecznej literaturze gotyckiej).

W tym artykule znajdziesz informacje na temat tego, czego potrzeba, aby rozpocząć działalność związaną z nauczaniem, i sprawdź ten kurs Udemy również w zakresie rozpoczynania działalności szkoleniowej.
17. Nauczanie i praktyka języka

Jeśli znasz więcej niż jeden język, masz doskonałą okazję, aby rozpocząć naukę języka lub odbyć sesje z konwersacjami językowymi.

Oprócz powyższych zasobów, zapoznaj się z tym artykułem Tammy’ego Bjellanda, który założył firmę zajmującą się nauczaniem języków i konsultingiem. Jeśli zastanawiasz się, gdzie wyświetlić listę usług szkoleniowych, istnieje wiele opcji poza podstawowym Craigslist.
18. Wirtualny asystent

Jeśli jesteś zorganizowany i możesz łatwo wykonywać zadania w odpowiednim czasie, możesz zostać wirtualnym asystentem. Wirtualni asystenci obsługują planowanie, księgowość i różne inne zadania administracyjne zdalnie z ich biura domowego; podobnie jak freelancing jako pisarz, redaktor, projektant itd., wirtualni asystenci mogą budować swoją bazę klientów i doświadczenie na stronach takich jak Upwork.

Aby uzyskać więcej informacji o zostaniu wirtualnym asystentem, zapoznaj się z podręcznikiem VA, witryną poświęconą pomaganiu innym w uruchamianiu i zarządzaniu własnymi wirtualnymi firmami pomocniczymi.

19. Posiedzenie w domu

Okej, z pewnością zrobiłeś już dom dla przyjaciół, ale czy możesz zmienić to w rzeczywistą, dochodową firmę?

Okazuje się, że możesz – budując reputację godnego szacunku, godnego zaufania zachowania, utrzymując na pierwszym miejscu potrzeby klienta i zastanawiając się, czego by chciał w domu.

Dobre referencje mają ogromne znaczenie przy rozpoczynaniu działalności związanej z prowadzeniem domu (choć ważne jest również doświadczenie w zarządzaniu domem, opiece nad zwierzętami i prowadzeniu drobnej pielęgnacji trawników). Mówiąc w skrócie, budowanie ich na początku może być tak proste, jak znalezienie rodzin w swoim kręgu społecznym, którzy latem wychodzą z miasta!
Zobacz także: Jak Persona kupującego (lub użytkownika) może ulepszyć Twój biznes

dcgroup.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *