Czy bawisz się pomysłami na biznes? Wiele osób myśli o założeniu firmy, ale z jakiegokolwiek powodu pomysł nigdy nie stanie się rzeczywistością. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który stoi na przeszkodzie, aby założyć firmę, mamy zachętę, której potrzebujesz, by zrobić pierwszy krok.

Poprosiliśmy 30 właścicieli firm, aby zaoferowali przedsiębiorcom przekonujące powody do rozpoczęcia działalności.

Powód 1: Pracuj nad sprawami, które są dla ciebie ważne

Kiedy masz własny biznes, zyskujesz swobodę pracy nad projektami, które mają znaczenie w twoim życiu, mówi Sarah O’Toole, właścicielka Sezonowej diety, firmy, która pomaga ludziom zdrowo się odżywiać.

„Bycie przedsiębiorcą oznacza, że ​​pracuję nad rzeczami, które naprawdę rozświetlają mnie w środku” – wyjaśnia. „Nie utknąłem, wykonując pracowitą pracę lub zadania, których nikt inny nie chce robić”.

Powód 2: Zdobądź osobistą edukację

Założenie firmy wiąże się z wieloma lekcjami, ale Jeremiah Boehner, seryjny przedsiębiorca i starszy dyrektor sprzedaży w MyLikes, platformie reklamowej, twierdzi, że najważniejszymi lekcjami są te, które uczą cię o sobie.

„Jako przedsiębiorca nauczysz się, jaką pracę lubisz i zaczniesz rozumieć, jak możesz zmienić społeczność” – mówi.

Powód 3: Zarób więcej pieniędzy

Jako pracownik masz ograniczenia co do kwoty, którą zarabiasz. Jesteś zdefiniowany przez element zamówienia w księdze rachunkowości, mówi Matthew Reischer, dyrektor generalny witryny Prawnik Recenzje, strona, która przyjmuje opinie na temat prawników w całym kraju.

„Przedsiębiorca, który rozpoczyna własną działalność gospodarczą, może uwolnić się od tej aktuarialnej perspektywy i na nowo zdefiniować wartość, jaką przynosi na rynek”, mówi.

Powód 4: Bezpieczeństwo pracy

Podczas gdy niektórzy ludzie twierdzą, że praca na stanowisku w świecie 9-5 ma większe bezpieczeństwo niż zakładanie własnej firmy, Nick Loper, właściciel Side Hustle Nation, firmy, która pomaga ludziom zarabiać poza ich codziennymi zajęciami, mówi, dywersyfikując dochód z różnymi klientami jest mądrą grą.

„Czy założenie własnego biznesu jest naprawdę bardziej ryzykowne, niż poleganie na jednym źródle dochodu na utrzymanie?” – pyta.

Powód # 5: elastyczny harmonogram

Chcesz po południu iść na mecz baseballowy? Czy twoje dziecko ma wizytę u lekarza rano? Jeśli założysz własną działalność gospodarczą, będziesz mieć elastyczność, aby robić te wszystkie rzeczy. Dla Will von Bernuth, współzałożyciela Block Island Organics, rodzinnego startupu do opalania, elastyczny harmonogram pozwala mu pomagać rodzicom.

„Gdy nasi rodzice się starzeją, mieszkają daleko, a jeden z nich ma problemy zdrowotne, umiejętność pracy z dowolnego miejsca według własnego harmonogramu jest ogromną korzyścią” – mówi.

http://poteganatury.pl/
http://terazwsieci.pl/
http://www.3pionki.pl/
http://www.grykubusia.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *