Jeśli myślisz o biznesie internetowym, nie jesteś sam. Internet lub firmy internetowe są jednymi z najczęściej wyszukiwanych na Bplans.com. Od sklepów stricte internetowych po witryny internetowe, które uzupełniają sklepy fizyczne i firmy, aż po sprzedaż aukcyjną w serwisie eBay, pomysły biznesowe dotyczące uruchamiania firmy internetowej są jedną z najczęściej wyszukiwanych kategorii startupowych.

Jaki pomysł na biznes jest dla ciebie odpowiedni? Najlepszą rzeczą dla ciebie jest ta, którą kochasz i do której jesteś przygotowany, by podjąć wielkie zobowiązanie. Być może jest to pomysł na biznes internetowy.

Wielu właścicieli małych firm opisuje rozpoczęcie działalności jako bardziej wymagającą niż posiadanie nowego dziecka – musisz być gotów poświęcić jej pełną energię, czas i uwagę o każdej porze dnia i nocy.

Każda sekcja poniżej zawiera przykładowe plany biznesowe, narzędzia do planowania biznesowego, zestawy startowe i inne zasoby online, które są charakterystyczne dla tego pomysłu na biznes i mogą pomóc w przekształceniu pomysłu w rzeczywistość.

Przykładowe internetowe i biznesowe plany biznesowe
Mamy ponad 500 różnych przykładowych planów w wielu kategoriach branżowych. Niektóre z nich to gry typu „pure-play” (wyłącznie internetowe) oraz niektóre typu „brick-and-mortar” (firmy z fizycznym sklepem lub biurem i stronami internetowymi), a 125 z tych planów można przeczytać w całości w Internecie. Zobacz pełną listę przykładowych planów.

Uruchom Internetową stronę zasobów biznesowych
Nasza strona internetowa firmy start-an-Internet zawiera różnorodne zasoby i inne narzędzia, które pomogą Ci skutecznie napisać biznesplan internetowy i uzyskać dostęp do Internetu w Internecie.

Inne artykuły o Internecie
Ta strona Bplans.com, prowadząca działalność online, zawiera wiele artykułów i narzędzi, które pomagają w opracowaniu biznes planów dla biznesu internetowego, marketingu e-biznesu, kwestiach prawnych i ulepszaniu witryny.

Artykuły o starcie biznesu
Niezależnie od kierunku, w którym myślisz o dążeniu do celu, poniższe artykuły zawierają ogólne porady i strategie, które pomogą Ci rozpocząć pracę z pomysłem na biznes.

Odpowiedni biznes dla Ciebie przez Nolo
Jeśli chcesz pracować dla siebie, ale nie masz na myśli konkretnego biznesu, prawdopodobnie zastanawiasz się, jakiego rodzaju działalności powinieneś zacząć. Na szczęście odpowiedź jest zawsze taka sama: rozpocznij przedsięwzięcie, które znasz …

15 najlepszych pytań od SCORE
Badania odnoszące sukcesy przedsiębiorców udokumentowały, że odnoszący sukcesy drobni przedsiębiorcy mają pewne wspólne cechy …

Strategia uruchamiania firmy
… niedoszli przedsiębiorcy robią biznesplan. W wyniku ukończenia planu będziesz lepiej przygotowany i wiesz, czy Twój pomysł na biznes jest możliwy …

http://zlotypionek.pl/
http://www.grajcarnia.pl/
http://www.planszowadabrowa.pl/
http://www.gamesworld.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *