Dzięki mojemu kręgowi przyjaciół i samotnych matek, których spotykam na tym blogu, często słyszę okrzyki przerażenia związane z myślą o samotnej randce z mamą. Zwłaszcza jeśli masz dzieci. Który człowiek przy zdrowych zmysłach umawia się z kimś, kto ma tyle bagażu? samotne matki. Nie mogę sobie wyobrazić, żebym się tam znowu pojawił! Moja samotna matka jest wrakiem, a od 15 lat nie jestem na randce!

Te samotne matki znikają. Wielki czas. Spędziłem ostatnie trzy lata spotykając się z samotną mamą – włączając w to całoroczny związek – i powiem ci coś: nie ma lepszego czasu niż na randkę niż samotna mama.

Dlatego:
Samotne mamy już mają swoje dzieci.

Teraz możesz umawiać się z tobą. Kiedy umawiałem się w latach dwudziestych, szukałem męża ze zdrowym zestawem jąder, z którymi można by spłodzić dzieci. Mam je teraz. W rzeczywistości dwa niesamowite, zdrowe. Mogę sprawdzić to z mojej listy rzeczy do zrobienia i szukać mężczyzny z miłości, towarzystwa lub seksu – lub wszystkich trzech. Presja jest wyłączona jako samotna matka.
Samotne mamy są same dla siebie …

… a to sprawia, że ​​ciesz się z przebywania w pobliżu. Rozwód jest grzechem. Tyle rozczarowań, obwiniania się i złamanych serc. Aby przejść dalej, musisz wybaczyć. Wybacz sobie. Wybacz swojemu byłemu. Przebacz przyjaciołom i teściom, których czujesz, że cię opuścili. Ta życzliwość przenika twoje inne relacje. Odkąd stanąłem się samotną matką, stwierdziłem, że jestem o wiele mniej osądzający wobec siebie. Jestem także o wiele mniej krytyczny wobec innych ludzi, w tym mężczyzn. I zgadnij co? Wydają mi się bardziej za mnie podobać! Wyobraź sobie, że.

Samotne matki są silniejszą, szczęśliwszą wersją siebie

Bycie samotną matką oznacza, że ​​przeszedłeś co najmniej trzy doświadczenia zmieniające życie. 1) stałeś się rodzicem, który zadziwi twój umysł, serce i życie w niesamowity sposób, i 2) stałeś się samotny po długotrwałym poważnym związku. 3) Stawiłeś czoła wyzwalającym triumfom, które są wymagane od samotnego macierzyństwa. Niezależnie od tego, czy pojedyncza część dotyczyła rozwodu, rozpadu, śmierci czy wyboru, była to wielka sprawa i to cię zmieniło. Przetrwałeś to i nie tylko jesteś dla niego lepszy – jesteś dla niego bardziej seksowny.
Samotne mamy są bardziej seksowne!

Zaufanie, pełne serce i doświadczenie życiowe to wszystko bycie bogatszą, pełniejszą osobą. Ludzie przyciągają te cechy jednej matki w prawdziwy, znaczący sposób. Zwłaszcza ludzie, których chcesz przyciągnąć, czyli niesamowici mężczyźni.
Samotne matki akceptują swoje ciała.

Nosiłeś i rodziłeś i opiekowałeś się dzieckiem. Wiesz, jak niezwykłą rzeczą jest kobiece ciało. Jego niedoskonałości? Kogo to obchodzi! Wiek i macierzyństwo pozwoliło ci cieszyć się ciałem za wszystko, co ma do zaoferowania. W tym seks.
Seks jako samotna mama jest lepszy.

Kiedy czujesz się komfortowo ze swoim ciałem, odpuść dawne przestoje i mniej krytykuj swojego partnera – wtedy wszystko staje się dobre. Poza tym nie ma presji na: obrażanie dzieci (patrz nr 1).
Samotne matki stały się kobietami, które powinny być.

Kiedy spotkałem mojego męża w wieku około dwudziestu lat, wciąż starałem się profesjonalnie. Moje najdłuższe przyjaźnie wciąż się kształtowały, a ja wciąż zastanawiałem się, co jest dla mnie najważniejsze. Teraz osiągnąłem wiele kamieni milowych w mojej karierze, związkach i życiu wewnętrznym. Wiem kim jestem i czego chcę. Co sprawia, że ​​randki są tysiąc razy łatwiejsze.

Samotne mamy nie są denerwującą, potrzebującą dziewczyną.

Kobiety z dziećmi mają wiele obowiązków. Nasz czas jest ograniczony. Jak moglibyśmy być przywiązani? Kiedy mamy czas dla chłopaków, robimy z tego większość. Rzuć krój, bo nie pisał przez 3 dni? Proszę. Mam lunch do zrobienia i wizyty u lekarza zgodnie z planem.
Samotne matki są mniej podatne na marnowanie czasu na niewłaściwego faceta.

Ponieważ masz mniej czasu. Zajęty samotny mat ma mniej samotnych nocy do wypełnienia, mniej kolacji zjedzonych samemu. Jest mniej pokusy, by tracić godziny, czekając na nieudaczników, by popełnić tylko dlatego, że jesteście samotni. Czas jest cenny, a sprawna mama wie, że najlepszym sposobem na spędzenie czasu z mężczyzną naprawdę cieszy się naprawdę świetny.

Łał! To były moje „podekscytowane radosne rozwody”, które zachowałem dla siebie, gdy jestem w trakcie sporów. Nie powinno być tak swobodnie o przyszłości Jestem teraz 30-letni zrozpaczony mnie – dziewczyną, która żałowała moim rozwiedzionym chorym przyjaciołom, Ona nie miała silnej zdrowej postawy – co mam teraz. Ale zdobyłem to! 4 lata poślubił uzależniony od opiatów ma-lf. Przejęcie kontroli jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Więc tak myślę, że jestem dobrym gościem! Nie będę tą pijaną, denerwującą dziewczyną w barze rozpaczliwym, żeby ktoś mi ją zapewnił! Mogę skupić się na cechach i po przejściu przez małżeństwo. Teraz, gdy tajemnica magicznej rozkoszy małżeńskiej została rozwiązana – Rzeczywistość Życia Małżeńskiego Odsłonięta. Nie będę tak potrzebował i do diabła, jeśli zaakceptuję związki z mniej niż przeciętnym gościem. Samotne matki osiągają codziennie lepsze wyniki niż lepsze, aby poprawić swoje dzieci. Więc tylko ma sens partner na tym samym poziomie, aby nadążyć.

To dla mnie dziwne. Jestem oddzielony, 6 lat i właśnie zgodziłem się na rozwód. Nigdy nie byłem nigdy ojcem, a od 6 lat nie byłem z nikim związany. Czytanie tych randkowych porad wydaje mi się trochę nie na miejscu, ponieważ nigdy nie byłem jednym z nich. Zaprzyjaźniłem się z ludźmi, których znałem przez sport, pracę, przyjaciół. Teraz uważam się za samotnego, bezrobotnego w wieku 49 lat, a ostatnią rzeczą, o której mogę myśleć, jest „randkowanie”. Bardziej martwi mnie postawienie mnie na nogi, niż umawianie się na randki. Jestem prawdziwym wierzącym w miłość i że zawsze nadejdzie, kiedy nadejdzie właściwy czas. Mam pewność co do mojego wyglądu, mojego nastawienia i tego pewnego pewnego dnia, kiedy nadejdzie właściwy czas, przyjdzie moja bratnia dusza. W tej chwili nie mogę myśleć o randkowaniu i szczerze mówiąc, czuję, że tak duży nacisk kładzie się na randki, że to mnie przeraża. Przypuszczam, że dotyczy wielu nowo samotnych kobiet. Ten artykuł jest dobry, ale to nic, o czym już nie myślę, to ulga, że ​​ktoś inny myśli tak jak ja. Ale przestań mnie śnić i spraw, że poczuję się jak większy frajer, że jestem rozwiedziony, bezrobotny i „samotny”. Mężczyzna w moim łóżku nie czyni mnie całkowitym, ale bratnia dusza w moim życiu byłaby miła :).

Chciałbym usłyszeć od starszych mamuśek – bogatych lub nie (najlepiej nie, abym mógł łatwiej nawiązać relację) o randkach po menopauzie – czasami zastanawiam się, o co w tym chodzi – mężczyźni chcą seksu – kobiety po menopauzie też robią -sorta – po jakimś czasie), ale tak naprawdę to nie to samo – najpierw wymaga zaufania i przyjaźni. Jak te kobiety, które się spotykają i nie czują się seksualne (ale wiedzą, że mogą z odpowiednim mężczyzną) najpierw znajdują, a potem przyciągają mężczyznę? I przypuszczam, że samotne matki nastolatków mogą być bardziej „potrzebujące” niż mamy małych dzieci – z wielu powodów, ale nie tylko z tego: nie chcemy starzeć się samemu! Jednak nie chcemy się załatwić … Osobiście jestem „z rynku”, dopóki nie zrozumiem tego – menopauza pewnie rzuca klucz do wszystkich tych niesamowitych, seksownych randek. (Wiem, bo to też zrobiłem – w rzeczywistości wszystko skończyło się tak gwałtownie, jak skończyła się menopauza! Teraz czytam twój artykuł i widzę, że jesteśmy na bardzo różnych stronach – i bardzo tęsknię za tym, żeby być na tej seksownej randkowej stronie !! Wiem, że to możliwe – nie widzę takich ludzi jak ja (poza Jane Fondą i Lily Tomlin!)

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *