Stres w pracy może wywołać najgorsze u ludzi.

Pod ciężarem terminów, celów sprzedażowych i jednego za dużo lat, nawet najbardziej łagodna osoba może zrobić lub powiedzieć coś, czego żałują.

Zwykle szybkie przeprosiny obejmują błąd.

Jest jednak pięć „ludzi”, z którymi nigdy nie powinieneś pracować.

Mam na myśli to. Pod żadnym pozorem nie należy stawiać się w środowisku pracy z tymi … POTWORNICTWAMI.

5 najdzikszych ludzi do pracy
wampir Wampir

Wampir wysysa życie z otaczających ich osób. W spotkaniach są pierwszymi, którzy powiedzą Ci, dlaczego twoje pomysły nie zadziałają, bez oferowania produktywnych rozwiązań. Odprowadzają energię z pokoju i są podrażnione słonecznymi usposobieniami. Sądzimy również, że to oni skarżyli się HR o „oddech czosnku”.
duchDucha

Duch mógł wydawać się obiecującym współpracownikiem lub pracownikiem, ale ich potencjał nigdy się nie zmaterializował. Są zawsze w pobliżu i nalegają na zaangażowanie w każdy projekt, ale jakoś nigdy nie wnoszą niczego z treści. Nie zdziwiłoby nas, gdyby teraz rzeczywiście czytali przez ramię.
zombie The Zombie

Jeśli pozwolono, Zombie poświęciłby cały swój czas na burzę mózgów. Mając obsesję na punkcie karmienia się nowymi pomysłami, Zombie łatwo się rozprasza i powoli wprowadza coś, co przynosi wymierne sukcesy. To może wydawać się nieszkodliwe, ale bądź ostrożny – po tym, jak zostałeś ugryziony, możesz znaleźć się w pościgu za pomysłami ze skarbem zombie.
frankensteinThe Frankenstein

Frankenstein jest współczesnym cudem, bardzo przypominającym stojącego na stanowisku współpracownika lub pracownika. Jednak po bliższym przyjrzeniu się zdasz sobie sprawę, że w ich ciele nie ma oryginalnej kości. Odrzucając dobrze zużyte frazesy biznesowe, Frankenstein nie może wypowiedzieć ani jednej myśli bez odniesienia do Steve’a Jobsa, Setha Godina, Malcolma Gladwella, Dr. Stephena R. Coveya, Guy Kawasaki, a nawet Tima Berry’ego.
wilkołak Wilkołak

Przez większość czasu wilkołak jest doskonałym pracownikiem. Jednak zbyt często ich nastrój gwałtownie przechodzi w przerażające wybuchy. Będą obwiniać te wybuchy o coś innego, ale nie same (przepraszam, pełne księżyce nie zdarzają się tak często). Trzymaj wilkołaka w ramionach, bo możesz skończyć na ofierze szalejącego szaleństwa.

BONUS: 3 najlepsze osoby do współpracy
superbohater The Superhero

Superbohater jest jednym z najlepszych ludzi do pracy. Ciężko pracują w tragicznych sytuacjach, odchylają pochwałę i chcą, aby świat wokół nich był lepszym miejscem. Jeśli w zespole jest więcej niż jeden superbohater, zachęć ich do współpracy, a dynamiczny duet będzie prawie niepowstrzymany. Superbohater ma wielką moc – daj im wielką odpowiedzialność.
czarodziej Czarodziej

Czy utknąłeś w projekcie? Czy potrzebujesz świeżej perspektywy? Kreator jest zawsze przygotowany dokładnie tak, jak tego potrzebujesz, dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz. Czarodziej jest dobry w wielu sprawach, ale najlepiej się komunikuje. Czarodziej mówi z wielką mądrością i poświęcając czas, aby ich wysłuchać, będziesz zainspirowany do robienia wielkich rzeczy.
jednorożecThe Unicorn

twojaprawda.pl

Niektórzy mówią, że Jednorożec jest mitem, ale to dlatego, że są rzadkością i trudno je znaleźć. Ci, którzy mieli szczęście pracować z jednorożcem, zobaczą, jak są magiczni. Unicorn wprowadza innowacje bez wysiłku, jest wysoce produktywny i zawsze wychodzi poza to, czego się od nich oczekuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *