Zawsze chciałeś założyć firmę. Masz dość pracy dla kogoś innego, a chciałbyś elastyczności i odpowiedzialności prowadzenia własnej firmy.

Kłopot polega na tym, że nie masz dużo kapitału początkowego – ani żadnego innego, jeśli o to chodzi. Co prawdopodobnie oznacza, że ​​masz pecha, prawda?

Źle! Oto 26 firm, które możesz uruchomić praktycznie za darmo (a te, które nie są całkowicie darmowe, są dość tanie). Nie wymagają kosztownych szkoleń lub stopni naukowych, fantazyjnego wyposażenia lub wielu materiałów, przestrzeni lub produktu.

Biorąc to pod uwagę, wiele firm wymienionych poniżej wymaga co najmniej regularnego dostępu do komputera, Internetu i być może samochodu. Jednakże, jeśli masz już posortowane, nurkuj w prawo, jesteś w stanie znaleźć pomysł na biznes, który pasuje do twoich umiejętności, jeśli myślisz kreatywnie!
Zobacz też: Lista kontrolna uruchamiania firmy
1. Blogowanie

Choć nie jest to nowa koncepcja, monetyzacja blogów jest zawsze popularną opcją dla biznesu, który zasadniczo nie kosztuje.

Istnieje mnóstwo opcji, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy na swoim blogu, takich jak partnerstwa partnerskie, tworzenie e-booków, oferowanie kursów online i webinarów. Niektóre z nich działają lepiej niż inne, a niektóre niszowe blogi będą bardziej popularne i łatwiejsze do zarabiania niż inne. Na przykład blogi o urodzie, jedzeniu i rodzicielstwie są jednymi z najpopularniejszych nisz i łatwiej im będzie zarabiać (choć staniesz także przed konkurencją).

Warto jednak wspomnieć, że zarabianie na swoim blogu będzie działało najlepiej, gdy wybierzesz temat, w którym faktycznie jesteś pasjonatem i osobiście zainwestowałeś w blogowanie. Tak więc ta trasa działa najlepiej, jeśli myślisz: „Tak! Zawsze naprawdę chciałem zacząć bloga o mojej miłości do ręcznie robionych czekoladek! „(Lub cokolwiek by się nie działo). Samo zarabianie pieniędzy nie wystarczy.
2. Opieka nad dziećmi w domu

Jeśli kochasz dzieci i dobrze je przygotujesz, przekształcenie domu w placówkę opieki nad dziećmi w domu może być dla Ciebie świetną opcją. Będą powiązane opłaty i wymogi licencyjne (które różnią się stanem w zależności od stanu), ale te, poza tym, koszty związane z rozpoczęciem działalności w zakresie opieki nad dziećmi są minimalne lub żadne.

Na początek zapoznaj się z naszym artykułem dotyczącym rozpoczynania działalności w zakresie opieki dziennej, która przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy, które musisz wykonać, aby rozpocząć działalność.
3. Pielęgnacja psa w domu

W podobnym duchu, jeśli kochasz troskę o zwierzęta, pomyśl o założeniu firmy zajmującej się psem przedszkolnym. Możesz działać w godzinach pracy, dla osób, które potrzebują kogoś, kto będzie obserwował ich psa w pracy, lub możesz opiekować się psami dla ludzi, gdy są poza miastem.

Oprócz niskich kosztów, zestaw umiejętności, którego potrzebujesz, jest dość oczywisty: doświadczenie z opieką nad psami oraz umiejętność cierpliwego i ostrożnego dbania o nie. Jeśli chciałbyś założyć firmę zajmującą się pielęgnacją psów, ale nie spędziłeś mnóstwa czasu na psach, pomyśl najpierw o dobrowolnym przyjęciu do schroniska dla zwierząt.

Sprawdź DogVacay, aby dowiedzieć się, jak to wygląda i jakie inne osoby pobierają opłaty w Twojej okolicy. Możesz nawet wymienić się na stronie!

http://100mb.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *