20. Organizacja macierzysta

Czy lubisz utrzymywać czysty, schludny dom? Czy pomysł odwiedzenia The Container Store napełnia Cię emocjami (nie martw się – nie jesteś sam)? Jeśli tak, możesz rozważyć oferowanie usług organizacji macierzystej.

Aby poznać, jak wygląda proces zostania profesjonalnym organizatorem, zapoznaj się z artykułem na temat organizacji 365, gdzie blogerka i profesjonalna organizatorka Lisa Woodruff omawia proces i oferuje wskazówki.
21. Profesjonalna wyszukiwarka

Chociaż może to być jedna z bardziej nietypowych sugestii na tej liście, jeśli masz talent do znajdowania rzeczy, możesz mieć możliwość zarabiania na tej usłudze bez żadnych kosztów.

Możesz zapytać: „Dobrze, świetnie; ale co dokładnie znajduję? „Zgodnie z tym artykułem możliwości są prawie nieograniczone. Od rodzinnych informacji genealogicznych, przez klasyczne samochody, po stare płyty, od doskonałych współlokatorów, jeśli dobrze odnajdujesz idealną rzecz lub jakąś informację, możesz to sprawdzić.
22. Drop shipping

3pionki.pl

Nie będę nawet zaczynał dostawać drop shipping tutaj – szczególnie kiedy Shopify ma już taki doskonały przewodnik do drop dropu.

Atrakcyjność drop shipping jest oczywista: w niewielkim stopniu wiąże się ze specyficznym zestawem umiejętności, może być wykonana z dowolnego miejsca, nie wymaga kapitału startowego i może być bardzo lukratywna.
23. Ogrodnictwo i architektura krajobrazu

Jeśli masz zielony kciuk, możesz rozważyć rozpoczęcie działalności ogrodniczej lub krajobrazu. Jeśli masz podstawowe umiejętności w zakresie koszenia, przycinania i pielęgnacji trawnika, najprawdopodobniej okaże się, że poprzeczka do rozpoczęcia działalności związanej z zagospodarowaniem terenu jest dość niska.

Bardziej złożony proces (tj. Bardziej złożone techniki irygacyjne i podobne) może wymagać dodatkowej nauki, poprzez kurs, stopień lub opiekę mentora.

Choć ta ostatnia odbiera „wolny” aspekt zakładania tego biznesu, to nadal warto się przyjrzeć (i być może możesz mentora pod okiem eksperta w dziedzinie, aby nauczyć się nowych umiejętności bez żadnych kosztów). Aby uzyskać więcej informacji na temat rozpoczynania działalności w zakresie ogrodnictwa w krajobrazie, przeczytaj ten przewodnik.

24. Sprzątanie domu lub biura

Firmy sprzątające są niezwykle atrakcyjne ze względu na niski koszt wejścia na rynek – w zasadzie sprowadzają się do samych kosztów czyszczenia materiałów. Co więcej, możesz zagwarantować, że usługi sprzątania będą zawsze dostępne.

Omówiliśmy cały proces rozpoczynania działalności w zakresie sprzątania w naszym Przewodniku po sposobie rozpoczynania czyszczenia, właśnie tutaj, na Bplanach.
Zobacz także: 6 kreatywnych sposobów, aby dowiedzieć się, jeśli masz dobry pomysł na biznes
25. Planowanie wydarzeń

Omówiliśmy proces zostania planerem wydarzeń na Bplanach, w tym moje artykuły: Jak zarobić więcej jako planer wydarzeń, 11 zasobów, które możesz wykorzystać, aby rozwinąć swoją działalność związaną z planowaniem wydarzeń, a także naszą bezpłatną firmę do planowania ślubu i eventów plany.

Firma zajmująca się planowaniem wydarzeń może być świetną (lub przynajmniej niedrogą) firmą do rozpoczęcia; potrzebujesz przede wszystkim komputera i kapitału, aby stworzyć stronę internetową i dowolne materiały brandingowe. Oprócz linków wymienionych powyżej, Blog Event Manager ma wiele świetnych zasobów (takich jak ten artykuł na temat Jak rozpocząć biznes planowania zdarzeń).
26. Szycie i przeróbki

Jeśli jesteś wykwalifikowaną krawcową lub osobą pragnącą się uczyć, możesz rozważyć rozpoczęcie działalności w branży szycia lub przeróbek. Koszty rozpoczęcia działalności praktycznie nie istnieją, pod warunkiem, że posiadasz już maszynę do szycia i niezbędne umiejętności (a nawet, jeśli tego nie robisz, te jednorazowe wydatki są nadal dość niskie w ramach wielkiego planu nowych przedsięwzięć biznesowych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *