9. Projektowanie logo i obrazów

Jeśli jesteś osobą artystyczną i dobrą w Photoshopie, pomyśl o założeniu logo lub projektowaniu graficznym. Możesz wymienić swoje usługi w witrynach takich jak Upwork, 99Designs lub dowolna liczba innych dostępnych witryn zewnętrznych, aby pomóc zbudować portfel i bazę klientów do rozpoczęcia.

Jeśli brzmi to dobrze w twojej uliczce, sprawdź te zasoby z How Design, dostosowane do osób zainteresowanych zewnętrznym projektowaniem graficznym lub rozpoczęciem działalności projektowej.
10. Etsy biznes

Podczas gdy niektóre firmy Etsy mają komponent kosztowy związany z uruchamianiem (pomyśl o tworzeniu biżuterii i innych rzemiosłach, w których materiały są zaangażowane), istnieją pewne produkty, które mogą być sprzedawane na Etsy, które wiążą się z bardzo minimalnymi kosztami uruchamiania.

Na przykład, jeśli jesteś projektantem, ale nie jesteś zainteresowany tworzeniem logo, sztuka cyfrowa i inne materiały do ​​drukowania, takie jak listy rzeczy do zrobienia i kalendarze, są bardzo popularne na stronach takich jak Etsy.

Podstawowe wyszukiwanie terminu „do druku” powinno przynieść setki pomysłów, od wszystkiego, od zaproszeń na ślub po sztukę. Piękno tego pomysłu na biznes polega na tym, że po prostu tworzysz obraz i spisujesz go; po zakupie twoi klienci wykonają całą pracę.
Zobacz także: Jak uruchomić Sklep Etsy

11. Konsultacje

Rozpoczęcie działalności konsultingowej jest zawsze popularnym darmowym biznesem. Rodzaj konsultacji, które zdecydujesz się zaoferować, zależy od Twojego zestawu umiejętności; masz doświadczenie w marketingu w mediach społecznościowych, a może masz doświadczenie prawne?

Przyjrzyj się swoim umiejętnościom i poprzedniemu doświadczeniu zawodowemu i zobacz, co możesz wnieść do stołu, na które inni mogą nie mieć Twojej wiedzy. Sprawdź artykuł Neila Patela na temat zdobytych doświadczeń, rozpoczynając działalność konsultingową, aby uzyskać głębsze spojrzenie na ten proces.
12. Errand biegacz lub walet wszystkich transakcji

Zobacz: kzpr.pl

Czy słyszałeś o TaskRabbit, stronie, na której zasadniczo możesz poprosić kogokolwiek, aby wykonał dla ciebie jakieś zadanie – bez względu na to, jak uprzejmy? (Chociaż zakładam, że dostaniesz kilka śmiesznych spojrzeń, jeśli poprosisz kogoś o pomoc w otwarciu tego trudnego słoika z dżemem.)

Rozważ zastosowanie podobnego pomysłu i rozpocznij działalność jako typoszereg uniwersalnych lub ogólnych zleceń na zlecenie. Ktoś potrzebuje uprzątnięcia z pralni chemicznej, zakupionych artykułów spożywczych lub starych ubrań ofiarowanych firmie Goodwill? Jesteś na tym. Dla jeszcze większej specyfiki, możesz rozważyć wybór niszy, takiej jak prowadzenie spraw dla seniorów.
13. Tworzenie stron internetowych

Jeśli wiesz, jak skonfigurować witrynę killer, masz szczęście – większość ludzi tego nie robi, a zapotrzebowanie na wysokiej jakości witryny biznesowe wciąż rośnie.

Zanim przejdziesz do tego artykułu, 10 rzeczy, które chciałbym poznać przed rozpoczęciem projektowania stron internetowych – dowiesz się, że największym konkurentem w zakresie usług projektowania stron internetowych nie są inni projektanci, ale właściciele firm, którzy nie wybiorą w ogóle wynająć kogoś. Więc jak sprawisz, że będziesz bezcenny?
14. Programowanie

O ile możliwe jest nauczenie się programowania i budowania własnej aplikacji, usługi programistyczne będą zawsze bardzo poszukiwane. Jeśli jesteś utalentowanym programistą, możesz rozpocząć działalność bez pieniędzy, oferując swoje umiejętności programistyczne.

Oto kilka przydatnych wskazówek dotyczących wyłaniania pierwszych klientów jako niezależnego programisty. Jeśli interesuje Cię tworzenie aplikacji, zapoznaj się z tym artykułem.
15. Jazda dla Ubera

Czy masz samochód (dokładniej, czterodrzwiowy sedan, rok 2001 lub nowszy)? To wszystko, czego potrzeba, aby zostać kierowcą Uber, wraz z co najmniej trzyletnim doświadczeniem z jazdy i czystym rekordem.

Jeśli masz powyższe, założenie firmy jako sterownika Uber może być szalenie lukratywne. Chociaż możesz nie osiągnąć wysokości tak zwanych „Uberpreneurs”, którzy zarobią ponad 200 000 $ rocznie, może to być świetny darmowy biznes.
Zobacz także: Jak przeprowadzić badania rynku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *